Modernes Studio In Elbnaehe

  • 15 μ²

Το Modernes Studio In Elbnaehe Δρέσδη με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από τον Ναό της Παναγίας και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Neustadt, ο οποίος είναι σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το διαμέρισμα 15 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 2 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το κατάλυμα διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεση σας.

Στους επισκέπτες του διαμερίσματος παρέχονται παροχές καφέ και τσαγιού.

Το Καλλιτεχνικό Κτήριο Kunsthof-Passage απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 4 χλμ. και το αεροδρόμιο Δρέσδης βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το Modernes Studio In Elbnaehe. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Τσβίνγκερ που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Waldschloesschenstrasse βρίσκεται σε απόσταση 200 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Modernes Studio In Elbnaehe Δρέσδη
Boutique-Residenz Dresden Mit 3 Sz Fuer 6 Gaeste
Τιμή μόνο για κινητά

Boutique-Residenz Dresden Mit 3 Sz Fuer 6 Gaeste

9.5
Εξαιρετικό 15 σχόλια
148 μ από το κατάλυμα
USD 248 USD 223
ανά νύχτα
Apartment Nordik
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment Nordik

408 μ από το κατάλυμα
USD 121 USD 109
ανά νύχτα
Tiny House Lodge Dresden
Τιμή μόνο για κινητά

Tiny House Lodge Dresden

8.6
Έξοχο 89 σχόλια
496 μ από το κατάλυμα
USD 54 USD 49
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Δρέσδης
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Train Station Neustadt
    2,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Δωρεάν πάρκινγκ
    • Χώρος στάθμευσης εκτός εγκαταστάσεων

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ενοικίαση αυτοκινήτου

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Modernes Studio In Elbnaehe;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Modernes Studio In Elbnaehe περιλαμβάνουν Κάστρο Albrechtsberg, Πισίνα Nordbad Dresden καθώς και Ροδόκηπος.
    • ❓
      Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το Modernes Studio In Elbnaehe;
      Το Modernes Studio In Elbnaehe παρέχει χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • ❓
      Στο το Modernes Studio In Elbnaehe προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Modernes Studio In Elbnaehe περιλαμβάνουν Genuss-Atelier και Brauhaus am Waldschlosschen και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 15 μ².
    • ❓
      Πόσα άτομα μπορεί να φιλοξενήσει το Modernes Studio In Elbnaehe;
      Το Modernes Studio In Elbnaehe μπορεί να φιλοξενήσει μέχρι 2 άτομα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Δρέσδης
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Train Station Neustadt
    2,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Modernes Studio In Elbnaehe Δρέσδη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο